Nincs engedélyezve a javascript.
ITT AZ ESTE, BEKUCKÓZUNK - A NYUGODT ALVÁSÉRT

ITT AZ ESTE, BEKUCKÓZUNK - A NYUGODT ALVÁSÉRT

Szállítás:
5-15 munkanap
Rendelhető
4 117 Ft
Eredeti ár:
4 475.-

Árakkal kapcsolatos információk:

Eredeti ár: kedvezmény nélküli, javasolt könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Kötött ár: A terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

Itt az este, eljött a lefekvés ideje. Csakhogy az elalvás nem mindig megy könnyen. Hogy miért? Mert nem jó egyedül aludni. És ezt emberek és állatok egyaránt így gondolják.Ez a kis könyv a nyugodt altatásról szól.
Leírás
Itt az este, eljött a lefekvés ideje. Csakhogy az elalvás nem mindig megy könnyen. Hogy miért? Mert nem jó egyedül aludni. És ezt emberek és állatok egyaránt így gondolják.Ez a kis könyv a nyugodt altatásról szól. A kedves versek mellett dr. Herbert Renz-Polster gyermekorvos elalvást segítő tanácsai nagyban segítik a szülőket a jó esti rutin kialakításában s abban, hogy a kisgyermek lefektetése, altatása, elalvása ne feszültségekkel terhes időszak legyen. Lehet az alvást-altatást úgy is csinálni, hogy az békés álomba szenderülés legyen, s meghitt nyugalom hassa át. A könyvet 1 éves kortól ajánljuk.
Adatok
Raktári kód:
L49433
ISBN:
9789636850869
EAN:
9789636850869
Hozzászólások