Eredeti ár: kedvezmény nélküli, javasolt könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Ez a könyv nem biográfi a. Aki életrajzi könyvet szeretne olvasni, annak meg kell vásá-rolnia valamelyik külföldi szerző könyvét.
Leírás
Ez a könyv nem biográfi a. Aki életrajzi könyvet szeretne olvasni, annak meg kell vásá-rolnia valamelyik külföldi szerző könyvét. Ez a könyv Damon Hill teljes Formula 1-espályafutásáról szól (így, egyben sehol sem található meg), az ő versenyzésének emlék-pillanatait őrzi a különféle Grand Prix helyszínekről.A Formula 1 világában még soha nem zúdítottak annyi kritikát egy világbajnokra,mint Damon Hillre. Egyértelműen méltánytalan, ahogyan a kilencvenes években a világtollforgatói bántak az 1996-ban világbajnoki címet szerzett pilótával. Karrierje során22 alkalommal szelte át a célvonalat győztesként, 42 ízben a dobogó valamely fokárólpezsgőzhetett, 20 edzésen nem talált legyőzőjére és 19 esetben ő teljesítette az abszolútleggyorsabb kört egy adott versenypályán.Pályafutásának emlékeit, mondatait, eseményeit örökíti meg ez a könyv, amely egy-ben hű képet ad a vele dolgozó munkatársai és főnökei által arról, hogy milyen versenyzőis volt valójában. Mindeközben bepillantást enged egy ember személyiségébe, aki a fény-űzést és a luxust csak egy rövid ideig élhette át, mert édesapja halálával szinte a semmiközepére került a családjával. De hősünk ennek ellenére folytathatta a pályafutását, fel-küzdve magát a Formula 1 csúcsára, amely sok pilóta álma.Egy autóversenyző, aki szinte apaként nőtt fel és keményen meg kellett dolgozniamindenért. Egy autóversenyző, akit a családi sokk és az édesapjával való összehason-lítgatások csak hátráltattak. Egy autóversenyző, akinek ugyancsak szüksége volt némiszerencsére a céljai elérésében, akárcsak honfi társának, Nigel Mansellnek. Azonban bár-milyen autót vezetett is Damon Hill, elmondhatta magáról, hogy pályafutása végeztévelminden idők 10. legjobb Grand Prix versenyzőjévé vált.Ez a könyv a versenyekből formál egyetlen karrierképet, ami ahhoz kell, hogy az olva-só minél inkább megértse, miért is lett Damon Hill méltán a nyolcadik brit világbajnokaz 1950 óta létező Formula 1-es világbajnokságok történetében.